Avaleht Koolist Projektid Uudised Kursused KontaktINGLISE KEEL

Lea Edminster

Lea Edminster:

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli kasvatusteaduste magistriprogrammi (2001), elanud ja täiendanud end Kanadas ja Ameerika Ühendriikides ning omandanud diplomi teoloogia ja psühholoogia õppesuunal Regent College'is (2006).

Loen edasi

Tuuli Randjärv

Tuuli Randjärv:

Olen elanud kümme aastat Saksamaal ja üheksa Inglismaal. Saksamaal tudeerisin, Inglismaal töötasin 8 aastat firmas nimega Sony. Tulin Eestisse tagasi, sest igatsesin oma peret ja ka suurlinna kära hakkas väga ära tüütama.

Loen edasi

Elina Tamm

Elina Tamm (end. Aslett):

Olen lõpetanud Tallinna Ülikooli cum laude gümnaasiumi inglise keele õpetajana (2005). Juba aastast 1995 olen andnud mitmetes keeltekoolides ja kultuurikeskustes täiskasvanutele inglise keele kursuseid ja norra keele eratunde.
Loen edasi


SOOME KEEL

Kristel Maltis

Kristel Maltis:

Esimesed soomekeelsed sõnad õppisin selgeks juba 6-aastaselt ema soome keele õpikust. 12-aastaselt leidsin endale Soomest kirjasõbrad. Keskkooli 10. klassis pakuti mulle võimalust õppida Põhja-Soomes laste- ja noorsootööd. Noore ja julgena sõitsingi võõrasse riiki, võõrasse linna ja veetsin seal 4 pikka aastat.
Loen edasi

Aare
                    Mae

Aare Mae:

Kuigi olen lõpetanud 1978. a. Tallinna Pedagoogilise Instituudi füüsika ja üldtehniliste distsipliinide eriala, olen kogu oma karjääri pühendanud keelte õpetamisele. Samal ajal õppisin neli aastat soome keele kursustel legendaarse õpetaja Hilda Isoki käe all Tallinna Keeltekoolis.
Loen edasi


VENE KEEL

Ulvi Ratasepp

Ulvi Ratasepp:

Lõpetasin Tartu Riikliku Ülikooli vene keele ja kirjanduse eriala 1985. aastal. Kuna olen sündinud Ida-Virumaal, on mul vene keel suus juba varasest lapsepõlvest. 1988-1991 töötasin vene keele õpetajana nii eesti kui ka vene õppekeelega klassides. Aastast 2006 olen Rapla Vesiroosi Gümnaasiumis vene keele õpetaja.
Loen edasi

info@raplakeeltekool.ee